Kemichal materiały lakiernicze

KEMICHAL to włoski producent wysokiej jakości materiałów lakierniczych dla drewna i MDF. Wykorzystywane w sektorze profesjonalnej obróbki drewna, meblarstwie i stolarce otworowej. To także miejsce gdzie kilkudziesięcioletnia tradycja i dbałość o środowisko naturalne w połączeniu z nowoczesną technologią. To wszystko sprzyja tworzeniu innowacyjnych produktów lakierniczych.

Od ponad pół wieku firma realizuje swoją produkcję we Włoszech i za granicą. Oferta firmy zawiera cały wachlarz wodnych i rozpuszczalnikowych materiałów, dla użytku wewnętrznego i na zewnątrz. Przeznaczenie zarówno dla małych stolarni, jak i dużych producentów. Wysoką jakość materiałów lakierniczych. Doskonała powtarzalność receptur zapewnia wykorzystanie wysokiej jakości surowców dostarczanych przez liderów branży chemicznej. Dysponujemy gamą nowoczesnych urządzeń oraz w procesie produkcji wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Potwierdzeniem jest międzynarodowy certyfikat ISO9001. Gwarantuje to efektywny system zarządzania jakością, kontrolę surowców oraz gotowych wyrobów na każdym etapie produkcji.

KEMICHAL posiada własne laboratorium dysponujące najnowocześniejszym sprzętem analitycznym dla testowania i pomiarów właściwości gotowych wyrobów i lakierowanych powierzchni. Wysoko wykwalifikowani specjaliści mogą natychmiast rozpoznać potrzeby naszych odbiorców. Wspólnie z nimi opracowujemy formuły dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Wpływ klienta na parametry produktu już na pierwszych etapach jego tworzenia, daje pewność że zaproponowane przez nas rozwiązania zaowocują doskonałym rezultatem estetycznym i zaspokoją jego potrzeby.

W zakresie wsparcia zapewniamy pokazy i szkolenia poświęcone praktycznemu zastosowaniu naszej produkcji z wykorzystaniem ręcznych i zautomatyzowanych sposobów aplikacji. Nasi klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu technicznego, który podzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie profesjonalnych materiałów lakierniczych. Gęsta sieć oddziałów, wraz z lokalnymi specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w branży, zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne, dostęp do najnowszych technologii, udzieli porad i pomocy w doborze materiałów i odpowiedniego cyklu lakierniczego oraz pomoże wdrożyć je w proces produkcyjny zgodnie z obowiązującymi standardami.

 

Kemichal materiały lakiernicze
Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku